Hakkımızda

Firmamız, elektronik cihazların tamiri ve bakımı hizmetlerine 1987 yılında AYDIN ELEKTRONİK  olarak başlamış olup, henüz elektriğin dahi birçok yerde bulunmadığı zorlu koşullarda, hizmetlerini kusursuz bir şekilde sunmuştur. 1997 yılına kadar radyo, teyp, televizyon, video kayıt cihazları, video kamera cihazları, ses amlifikator sistemleri'nin tamirini profesyonel olarak, kaliteli ve orijinal yedek parçalar kullanarak, zamanın en modern ve güncel ekipmanları ile kaliteli Teknik Servis Hizmetleri vermeye gayret etmiştir. 1997 yılında bilgisayar sistemlerinin satışına ve yedek parça satışına başlamıştır.

 

Bilgisayar sektörü,  donanım ve yazılım olarak iki ana koldan devam etmekte olup sadece bilgisayarı satmakla işin bitmediğini, yazılım desteğinin ve sarf malzeme ihtiyaclarınında karşılanması gerektiğini gördüğümüz için bu alanlarda kendimizi geliştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

 

Elektronik, teknik açıdan, elektrikle çalışan tüm cihazların temelini oluşturduğu için, özellikle alanımız olan bilgisayar tamiri,  bilgisayar anakartların tamiri, bilgisayar ekran kartların tamiri, besleme üniteleri ( power supply ) tamiri, harddisk tamiri, lcd monitör tamiri, led monitör tamiri konusunda %80’ in üzerinde başarı elde etmekteyiz. 

 

2000 yılından itibaren Notebook, minibook, laptop tamiri'nede başlayarak, Notebook anakart tamiri  ve chip-set değişimi için profesyonel  BGA makinesi ve en gelişmiş ekipmanlarını temin ederek, chiplere yeniden bacak dizme ( reballing ) işlemlerini  yapmaya başladık. Gelişen teknoloji  ve yeni çıkan ürünlerle birlikte, firma olarak bizde her zaman kendimizi güncellemeyi başardık. Tablet Pc anakart tamiri, ekran ve dokunmatik değişimi, besleme arızaları, soket - jack değişimleri, adaptör tamiri, pil değişimi ve yazılımsal sorunların çözümünü yapmaktayız.

 

Firma olarak,  bizim açımızdan tamiri mümkün olmayan cihaz yoktur ancak maliyet olarak  tamirine değmeyecek cihaz vardır.

 

AYDIN ELEKTRONİK olarak 30 yılın üzerinde Elektronik tecrübemiz ve 20 yılın üzerinde Bilgisayar tecrübemizle,  İstanbul Bağcılar ilçesi Güneşli Mahallesi'nde bulunan işyerimizde, siz değerli müşterilerimize, Lcd Tv, Led Tv, Plazma Televizyon, Notebook, Bilgisayar,  Laptop, Tablet pc, dizüstü bilgisayar ve tüm elektronik Cihazlar için profesyonel Teknik Servis Hizmetleri vermekteyiz. Profesyonel Mobil ekiplerimizle İSTANBUL'un Avrupa yakasında tüm ilçe, semt ve mahallelerine, Televizyon tamiri, uydu çanak kurulumu, güvenlik kamera sistemleri kurulumu için yerinde servis hizmeti vermekteyiz.

 

Servis kayıt ve Randevularınız için 0212 602 0371 

 

MİSYONUMUZ :

 

Siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunarak, cihazlarınızın tamirini ve bakımını en kısa zamanda yaparak beklentilerinize en hızlı bir şekilde karşılık verebilmek, sizlerden gelen talepler doğrultusunda hizmet ağımızı geliştirerek kalıcı çözümler üretebilmek ve takdirlerinizi alabilmektir. Elektronik ve bilgisayar sektöründe  dünya standartlarında hizmet verebilmek için yedek parça ve ekipmanlarımızı güncel tutarak en son teknoloji ve enerji tasarrufu sağlayan, çevreye dost ürünlere yönelmekteyiz. Amacımız uzun ömürlü, kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ :

 

AYDIN ELEKTRONİK olarak  Lcd Tv, Led Tv, Plazma Televizyon, Notebook, Bilgisayar,  Laptop, Tablet pc, dizüstü bilgisayar ve tüm elektronik cihazların tamirinde İstanbulun en iyi ismi olabilmek, %100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmek, sektöründe güncel kalarak dünya standardında hizmetler sunmaya devam etmek, her zaman modern kaliteli hizmetlerle profesyonel, kalıcı ve teknik çözümler üretebilmektir.

 

SLOGANIMIZ :

 

Hızlı arıza tesbit, Orijinal yedek parça, garantili tamirat, %100 müşteri memnuniyeti.